Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівська виправна жіноча колонія на межі закриття

Чернігівська виправна жіноча колонія на межі закриття

Чернігівську виправну колонію №44, де утримуються повторно засуджені жінки, вирішили законсервувати.

Відповідну постанову ухвалили у Мінюсті на засіданні комісії з оптимізації установ виконання покарань 9 жовтня.

Це означає, що практично увесь особовий склад установи буде скорочено, однак, залишиться близько 20 осіб, які стежитимуть за збереженням матеріальних цінностей.

Нині у штаті – 182 праціваника, серед яких 175 атестованих співробітників. Понад 150 людей підпадуть під скорочення і поповнять лави безробітних.

Як сказав директор закладу Андрій Кірієнко, чернігівцям, які багато років працювали у стінах колонії, цю інформацію сприймати вкрай важко,

Консервацію жіночої колонії пов’язують з великими витратами на персонал та комунальні послуги, а ще з малою наповненістю установи, адже нині тут перебуває 124 арештантки, така кількість не є плановим наповненням, адже колись чисельність засуджених у в’язниці сягала близько 1000 осіб.

Подібних жіночих колоній в Україні ще дві – на Тернопільщині і Полтавщині.

У Чернігові дивуються, чому під оптимізацію потрапили саме вони, адже у стінах вищезазначених установ засуджених не набагато більше, та й розташування самої Чернігівської колонії є локально кращим.

На території колонії функціонує потужне швацьке підприємство, на якому працюють майже всі ув’язнені установи. До речі, воно не є збитковим. Діє тут і будинок дитини, де наразі перебувають троє діток.

У виправному закладі чекають офіційного документу – наказу про консервацію. Як тільки-но він прийде, протягом місяця працівники, що потраплять під скорочення, мають звільнити робочі місця, а арештанток розподілять по інших пенітенціарних установах.

Та попри це, тут все-таки сподіваються, що рішення переглянуть і людям не доведеться залишати стіни виправного закладу і свої робочі місця.
 

За матеріалами телеканалу «Новий Чернігів».

Чернігівська виправна жіноча колонія на межі закриття

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.10.2020