Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівська облрада просить схвалити загальнодержавну програму «Питна вода»

Чернігівська облрада просить схвалити загальнодержавну програму «Питна вода»

Звернення до органів центральної влади щодо необхідності розроблення та затвердження загальнодержавної програми «Питна вода» схвалили депутати Чернігівської обласної ради.

Як повідомив депутат облради від «Нашого краю» Юрій Музика, з ініціативою звернення виступили саме представники фракції. Їхню пропозицію підтримали депутати інших політичних сил.

За його словами, доступ до питної води є одним із важливих питань забезпечення життєдіяльності громад, про це постійно говорили під час зустрічей із депутатами «Нашого краю» місцеві жителі. Водночас питання доступу до питної води є гарантією безпеки життя та діяльності громадян України в різних регіонах нашої держави.

«У 2011-2020 роках в Україні діяла загальнодержавна цільова програма «Питна вода України». Вона передбачала заходи з облаштування джерел питного водопостачання, будівництва, реконструкції водопровідних і каналізаційних споруд, буріння артезіанських свердловин, оснащення лабораторій контролю якості води тощо. Програма вже не працює, але питання, які вона вирішувала, залишаються на сьогодні актуальними», – зазначив Юрій Музика.

На його думку, обласна програма, що зараз розробляється, має діяти, однак чиста питна вода – це питання загальнодержавного значення, й об’єднання зусиль, зокрема й фінансових, на різних рівнях влади матиме кращий результат для жителів громад не лише Чернігівщини.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

28.04.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова