Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівська область у п’ятірці лідерів серед інших областей за станом використання коштів ДФРР у 2020 році

Чернігівська область у п’ятірці лідерів серед інших областей за станом використання коштів ДФРР у 2020 році

За інформацією Державної казначейської служби щодо використання коштів Державного фонду регіонального розвитку станом на 1 січня 2021 року в середньому рівень використання коштів в Україні становить 89,5%.

Чернігівська область на реалізацію проєктів за рахунок ДФРР отримала 92,7 млн грн. Станом на 1 січня 2021 року рівень використання коштів 96,2%, або 89,2 млн грн. Порівняно з іншими областями наша область займає 4 місце серед інших областей, тобто – в п’ятірці лідерів. Найвищий рівень використання фінансів спостерігається в Полтавській області – 98,9%, Львівській – 98% і Вінницькій – 96,4%.

За рахунок коштів ДФРР в області реалізовано 13 проєктів, один із них – переможець Всеукраїнського громадського бюджету участі. В межах реалізації цього проєкту Прилуцька міська дитяча лікарня придбала рентгенівського діагностичного комплексу з цифровим обробленням зображення на два робочі місця.

Решта 12 проєктів стосувалися капітального ремонту та будівництва об’єктів соціальної, спортивної та культурної інфраструктури.

У межах програми Президента України «Велике будівництво» завершено сім проєктів, зокрема проведено реконструкцію загальноосвітньої школи I-III ступеня імені у селі Журавка Варвинського району, Корюківської загальноосвітньої школи I-III ступеня №1, дошкільного навчального закладу в Сосниці та капітальний ремонт Городнянської школи №2.

Збудовано футбольний стадіон у Корюківці, реконструйовано центральний стадіон у Сосниці та капітально відремонтований стадіон у Острі.

У 2020 році було відкрито реконструйоване приміщення Чернігівського обласного центру екстреної медичної допомоги.

Реалізація двох проєктів – будівництво школи в селі Григорівка Бахмацького району та реставрація обласного філармонійного центру – триватиме у 2021 році.

з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

13.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова