Місто і регіон

Чернігівська обласна лікарня отримала нове обладнання

Чернігівська обласна лікарня отримала нове обладнанняСьогодні, 2 лютого, Андрій Тертілов, помічник-консультант народного депутата України Олександра Кодоли, зустрівся з керівництвом та колективом КЛПЗ «Чернігівська обласна лікарня».

Андрій Миколайович передав спеціальне обладнання, що було придбано за сприяння та клопотання Олександра Михайловича за кошти, виділені з фонду соціально-економічного розвитку.

Чернігівській обласній лікарні передали сучасний операційний стіл та кардіомонітор для відділення інвазивної та ендокринної хірургії на суму 100 тис. грн.

Від імені народного депутата Андрій Тертілов подякував головному лікарю Жиденко А. М, лікарям, медперсоналу цього відділення за їх працю.

Під час зустрічі розповів, що у своїй діяльності Олександр Кодола приділяє особливу увагу та підтримку розвитку сфери охорони здоров’я не тільки у виборчому окрузі, але й в цілому на Чернігівщині.

Чернігівська обласна лікарня отримала нове обладнанняТільки в 2017 році за його ініціативи виділені значні кошти для допомоги медичним закладам. Зокрема це — дольова участь у закупівлі лінійного прискорювача для Чернігівського онкологічного диспансера, на це за сприяння народного депутата з фонду соціально— економічного розвитку в липні виділено 1 мільйон гривень, закінчений капітальний ремонт Срібнянської центральної районної лікарні, на що було передбачено 540 тисяч гривень.

Продовжується капітальний ремонт дитячого відділення Носівської центральної районної лікарні (600тис. грн), закінчений капітальний ремонт дитячого санаторію “Пролісок” у Ніжинському районі (400 тисяч гривень), ремонт приміщення Ніжинського медичного коледжу (250 тисяч гривень), здійснений ремонт неврологічного відділення Ніжинської ЦРЛ (220 тисяч гривень), закуплені набори обладнання для ендовідеохірургії для КЛПЗ «Ніжинський міський пологовий будинок» (185 тисяч гривень), дольова участь в придбанні апарату УЗД (ультра звукової діагностики) для Ніжинської центральної районної лікарні (180 тисяч гривень), закуплені печі для випалу кераміки для КЛПМЗ «Ніжинська міська стоматологічна поліклініка» (60 тисяч гривень), Чернігівському міському пологовому будинку обладнання на суму 370 тисяч гривень, дитячі ліжка для КЛПЗ «Ніжинська центральна міська лікарня» ( 7, 5 тисяч грн.).

Допомога медикам і загалом медичної сфери є одним із пріоритетів народного депутата у своїй діяльності.

Нардепу вдалося протягом останніх двох років залучити мільйони гривень на закупівлю обладнання для лікарень, ФАПІВ та інших закладів медичної сфери округу. Але він не міг обійти увагою і нашу обласну лікарню, в якій тільки складних операцій роблять кожну п'яту частину від всієї області.

На переконання Олександра Кодоли, сьогодні необхідно звернути увагу на розвиток здоров’я і освіти нашої нації. І вкладати кошти саме у ці сфери. Здорова, освічена нація — запорука майбутнього України.

Джерело: Уездные новости
02.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи