Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівська модель знялася у кліпі польського гурту, який набрав 90 млн переглядів

Чернігівська модель знялася у кліпі польського гурту, який набрав 90 млн переглядів

Чернігівська модель та зірка інстаграму Марія Маркова кілька років живе і працює у Польщі, де знімається переважно для модних лукбуків, фешн-сторіз, каталогів, кліпів тощо. Також модель чимало мандрує світом, обожнює тварин, особливо собак та коней, шикарний одяг, взуття і сумки.

Її профіль – один з найпопулярніших у чернігівському сегменті інсти. На її сторінку підписані 352 тисячі фоловерів.

Свій профіль дівчина веде переважно польською мовою. Проте не забуває і про рідне місто. Є в її акаунті і світлини з татом, мамою.

Закінчила у Варшаві університет Лазарського. Дівчина є польською селебріті, хоча у місцевих медіа частенько згадує, що сама родом з українського Чернігова.

Якщо порівняти нові фото 26-річної Марії з першими викладенимиу акаунті, то візуально помітна різниця: обличчя (ніс, контури, губи) та тіло дівчини зазнало багатьох транформацій.

Чернігівська модель також знялася у кліпах польського популярного колективу Avangarde “Daj siebie”, а також – Defis – “Jeden gest”, “Wciąż o Tobie mam sny”, “Niespotykany Kolor”. Остання відеоробота – одна з найпопулярніших у польськомовному сегменті YouTube, вона має понад 90 млн переглядів. У 2020-му стала фіналісткою польського конкурсу краси “Miss Elite| Elite Club Monaco”.

02.01.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин