Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівська міськрада впроваджує тариф за прийом рідких відходів біля міста

Чернігівська міськрада впроваджує тариф за прийом рідких відходів біля міста

Комунальним підприємством «Чернігівводоканал» облаштовано нову сучасну зливну станцію в районі села Гущин на території каналізаційних очисних споруд Чернігова. Введення в експлуатацію відбулося в березні 2021 року. Станція прийому стоків типу STZ211 виробництва фірми ENKO (Польща) призначена для прийому комунальних і промислових стічних вод з асенізаційних автомобілів і причепів, що забезпечує можливість скидати стоки лише авторизованим споживачам. Авторизація відбувається за допомогою безконтактної картки через зчитувач.

У Чернігівській міськраді запевняють, що використання цієї зливової станції підвищить екологічну безпеку та допоможе здійснювати контроль кількості та якості стоків від забору в споживача до скиду на зливній станції.

КП «Чернігівводоканал» виконано розрахунок тарифу на послугу з поводження з побутовими відходами (прийому рідких побутових відходів).

Тариф на послуги з поводження з побутовими відходами (прийому рідких побутових відходів) пропонується у розмірі 28,80 грн з урахуванням ПДВ/м3.

Цей тариф затверджуватимуть на засіданні виконкому 18 березня.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

17.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова