Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівська медсетстра потрапила до п’ятнадцятки найкращих

Чернігівська медсетстра потрапила до п’ятнадцятки найкращих

Старша медична сестра відділення клінічної онкології та гінекології КНП «Чернігівський медичний центр сучасної онкології» Тетяна Шолойко – серед кращих.

Завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу Міністерства охорони здоров’я України серед медичних сестер та медичних братів «Лідери змінюють світ». У цей тяжкий рік, який почався з епідемії, а потім пандемії COVID-19 він проводився в онлайн-форматі. Імена трьох переможців, медичних сестер з Тернопільської, Житомирської та Дніпропетровської областей було названо під час семінару «Школа медсестринства» 8 жовтня, що проходив в рамках виставки Public Health. Їх визначили за конкурсними роботами, розглянутими фахівцями Центру розвитку материнства МОЗ України, редакцією журналу «Довідник головної медичної сестри», а також спеціалістами з медсестринства з різних регіонів України. Загалом на конкурс надійшло понад 400 робіт.

Також журі визначило 15 лідерів ІІ етапу конкурсу, серед яких і Тетяна Шолойко. Під час урочистостей наша землячка наголосила: «Чи замислювалась я, ставши старшою медичною сестрою відділення клінічної онкології та гінекології у 25 років, над тією відповідальністю та обов’язками, які мене очікують? І ось уже 9 років я працюю в Чернігівському медичному центрі сучасної онкології, спочатку операційною сестрою, тепер, вже 4 роки — старшою медичною сестрою відділення клінічної онкології та гінекології».

Переможців і учасників конкурсних змагань привітали Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, директор Центру медсестринства МОЗ Катерина Балабанова, віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд, головний редактор журналу «Довідник головної медичної сестри» Оксана Грищенко.

Чернігівська медсетстра потрапила до п’ятнадцятки найкращих

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

28.10.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова