Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівщиною пройшов патріотичний автопробіг

Двома колонами Чернігівщиною проїхали учасники патріотичного автопробігу, приуроченого до ювілейної річниці створення всеукраїнського Товариства сприяння обороні України.

«Автопробіг приурочений до 30-річчя Незалежності України, 30-річчя створення Товариства сприяння обороні України, присвячений єдності нашого Товариства та повазі до ветеранів, які захищали і захищають нашу незалежність»,- Ігор Бизган, голова обласної організації Товариства сприяння обороні України, ветеран АТО.

Члени товариства мали два пункти збору – у Вертіївці та Мені, з цих населених пунктів вони рухалися до Чернігова.

«Автопробіг відбувся двома основними маршрутами. Це Новгород-Сіверський – Чернігів. По напрямку руху до нього приєднувалися ветерани АТО та керівники автошкіл і спортивно-технічних клубів товариства. Другий маршрут був Глухів – Кіпті – Чернігів, також автошколи, ветерани»,- Ігор Бизган, голова обласної організації Товариства сприяння обороні України, ветеран АТО.

Для кожного учасника автопробігу він символізував патріотизм, спільну роботу для обороноздатності та заклик об’єднуватися задля перемоги.

«Перемогу нашу над росіянами і ювілей наш – 30 років»,- Олександр Кошуба, учасник автопробігу (м. Прилуки).

«Сьогодні підтримую їхнє тридцятиріччя існування, їхню діяльність неможливо не оцінити»,- Сергій Довбиш, учасник автопробігу (м.Чернігів).

«Символ… щоб розуміли, що не сидимо по хатах. Ось на місці, хто чим може допомагає»,- Сергій Локоть, учасник автопробігу (м. Борзна).

«Головна мета – донести до нашої молоді, до нового покоління те, що треба бути патріотом своєї держави, те, що треба вболівати за свою країну»,- Катерина Кліщенко, учасниця автопробігу (м. Чернігів).

У Чернігові учасники заходу поклали квіти до стели пам’яті загиблих воїнів і заспівали біля неї гімн України.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

23.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин