Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення

Це відзначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов на розширеному засіданні Міжвідомчої робочої групи.
Але, є одне але. Опалювальний сезон у Ніжині сьогодні фактично не розпочато, хоча було заплановано на 18 жовтня. Через борг ТОВ «НіжинТеплоМережі» за розподіл природного газу старт відтерміновано.
Питання має вирішитися днями. Ми разом з міською владою, керівниками підприємств працюємо над цим. До настання холодів опалення у ніжинських будинках буде.
Технічна готовність усіх інших об’єктів області — максимальна.
Найбільш критичним досі залишається питання підключення опалення у бюджетних установах, які мають самі укладати договори з Нафтогазом.
Механізм підписання таких договорів максимально спрощений.
На жаль, на сьогодні по Україні динаміка подання документів досить низька.
Темпи Чернігівщини оптимістичні: наразі ми вже подали 74% пакетів документів від необхідного, і активно оголошуємо спрощені процедури закупівлі. Однак, працювати маємо ще й над якістю поданих заявок.
У рамках засідання звернувся до представників Нафтогазу з пропозицією щодня надавати інформацію, які заявки прийнято в роботу, а які потребують доопрацювання, їх корегуватимемо спільно і оперативно.

Джерело: Офіційна Фейсбук-сторінка В’ячеслава Чауса

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-21 14:10:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин