Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Чернігівщина: противник намагається наростити угруповування

Також противник організувує логістичне забезпечення для відновлення наступу на Чернігів, але сили оборони України продовжують успішно протистояти окупантам.

Протягом дня противник активних наступальних дій не проводив, зосереджував зусилля на поповненні поточних втрат, вербуванні найманців з інших країн, вирішенні проблемних питань з логістичного забезпечення окупаційних військ, що діють на території України. Неодноразово надходила інформація щодо організації центрів підготовки найманців у російському Смоленську та білоруських Гомелі і Бобруйську.

Не маючи успіху на основних напрямках дій окупаційні війська в порушення норм Міжнародного гуманітарного права продовжують наносити ракетні та авіаційні удари по цивільних об’єктах, мирному населенню та об’єктах критичної інфраструктури.

Морально-психологічний стан противника залишається на низькому рівні, що створює додаткові проблеми окупаційному командуванню зі своєчасного поповнення поточних втрат та посилення угруповання на напрямках, де ворог був розбитий вщент українськими захисниками.

Разом перемога! Слава Україні!

Генеральний штаб ЗСУ

Фото ілюстровано з мережі

Джерело: mynizhyn.com
2022-03-15 13:14:32

Магазин Автозапчастин м.Ніжин