Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівщина отримала 14 нових карет «швидкої»

Чернігівщина отримала 14 нових карет «швидкої»

Учора на виконання наказу МОЗ України  до Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Чернігівської обласної ради надійшли 14 спеціалізованих автомобілів, що були придбані за кошти державного бюджету.

10 карет швидкої допомоги, які прибули, створені на базі мікроавтобусів Citroen та 4 – на базі Renault. Всі автівки обладнані за типом “В”, тобто розроблені для транспортування пацієнтів та основного медичного догляду за ними. Наразі авто очікують реєстрацію.

4 машини залишатимуться в Чернігові, 10 направлять на інші станції та підстанції Центру в райони області. За попереднім розподілом машини поїдуть до Мени, Корюковки, Новгород-Сіверського, Срібного, Варви, ІчнІ, Борзни та Семенівки.

На сьогодні в області працюють 110 автомобілів швидкої медичної допомоги, що становить 88,7% від нормативної потреби (124 одиниць). Поліпшення стану забезпечення Центру спеціалізованим автотранспортом зменшило навантаження на бригади та  дало змогу скоротити час прибуття медиків на виклики.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

25.05.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова