Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівщина долучилася до інформаційної акції в Європейський день боротьби з торгівлею людьми

  • Чернігівщина долучилася до інформаційної акції в Європейський день боротьби з торгівлею людьми
  • Чернігівщина долучилася до інформаційної акції в Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Щороку 18 жовтня європейська спільнота відзначає Європейський день боротьби з торгівлею людьми, що кий був започаткований 2007 року Європейським парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми.

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі.

Серед постраждалих не лише молодь. Тут немає вікових обмежень. У бродяжництво та жебракування, наприклад, втягують як дітей, так і немолодих людей.

У наш час поняття «торгівля людьми» набуває нового змісту. Якщо раніше йшлося здебільшого про сексуальне рабство, то сьогодні воно увібрало в себе широкий спектр форм: від трудової експлуатації до нелегальної трансплантації органів.

Цього дня Чернігівщина долучилася до інформаційної акції з метою привернення уваги до проблеми торгівлі людьми, роз’яснення громадянам видів і форм цього злочину, а також шляхів надання підтримки та допомоги потерпілим. Акція також спрямована на підвищення рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить.

Статистика

Всього в області протягом 2013-2020 років статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми, отримали 55 осіб, із них 30 чоловіків та 25 жінок. 53 особи постраждали за межами України, дві особи є постраждалими від торгівлі людьми всередині країни. У 2019 році – 12 постраждалих осіб: 10 чоловіків та 2 жінки. З них 7 – мешканці Коропського району, які є жертвами трудової експлуатації (6 чоловіків та 1 жінка), 1 особа – з Городнянського району та 4 особи з Чернігова.

У 2020 році 2 особам встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми (чоловік та жінка), – мешканці Коропського району, вони стали жертвами трудової експлуатації.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

19.10.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова