Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівка створює неймовірне веганське взуття

Чернігівка створює неймовірне веганське взуття

Зараз доволі актуальною темою стала підтримка місцевих виробників. Особливо в часи пандемії.

ЧЕline знайомить Вас з неймовірною чернігівкою – Христиною Амстердам, яка займається пошивом веганського взуття для дітей і жінок.

Як пише дівчина, спочатку її бренд відшивав лише дитяче взуття з натуральної шкіри, однак згодом замінили на якісну екошкіру і почали шити й жіноче взуття.

«Ще з дитинства я була схиблена на взутті. Любила його декорувати, навіть вручну міняла блискавку на чоботах. Кілька років тому мій чоловік підтримав мене і ми заснували бренд «Amstershoes». Спершу шили тільки дитяче взуття зі шкіри тваринного походження. Трохи пізніше почали з’являтися вже жіночі моделі. Через деякий час відбулися глобальні зміни в поглядах на багато речей і ми вирішили відмовитися від шкіри та вибрали для роботи якісний аналог серед екошкіри. Тепер ми сміливо можемо називатися брендом взуття без болю.

Поки нас можна знайти тільки в Інстаграмі. Серед планів – створити свій сайт і, можливо, відкрити маленьку затишну майстерню, до якої зможе завітати кожен охочий для примірки взуття або просто поговорити за чашкою чаю)», – йдеться в дописі.

Чернігівка створює неймовірне веганське взуття

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

27.07.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова