Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівка стала в.о. заступника Голови Національної служби здоров’я України

Чернігівка стала в.о. заступника Голови Національної служби здоров'я України

Чернігівку Тетяну Бойко призначили в.о. заступника Голови Національної служби здоров'я України.

Про це вона особисто повідомила на своїй сторінці у Facebook.

«Друзі, сьогодні мала честь бути призначеною в.о. заступника Голови НСЗУ.

По-перше, це – надзвичайно важливе рішення для Нацслужби. Складно працювати такій організації без управлінців. І це – вагомий внесок у зміцнення інституції.

По-друге, для мене це – велика відповідальність. Виклики перед службою стоять серйозні, не все зараз працює так, як повинно», – написала Тетяна Бойко.

Тетяна також вказала, що хоче зосередитися на двох важливих напрямках:

– налагодженні бізнес-процесів та роботі з командою. НСЗУ – потужна  організація з унікальними людьми, які прийшли працювати для пацієнта;

– співпраці з нашими регіональними осередками, адже дуже важливо, аби зміни для пацієнта проростали на місцях.

Зазначимо, до цього Тетяна Бойко була директоркою департаменту комунікацій НСЗУ. Вона працювала на цій посаді майже з початку роботи самої служби – з липня 2018 року. Має великий досвід розробки та впровадження стратегій розвитку для регіонів та міст. Працювала на керівних посадах у приватному та державному секторі, а також була членом виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

В Тетяни повна вища освіта за спеціальністю «Математика та основи економіки», а також диплом магістра політології, публічної політики та адміністрування. Вона також проходила навчання за різноманітними програмами – Української школи політичних студій, The Aspen Institute Kyiv, Києво-Могилянській бізнес-школи тощо. У серпні 2016 року проходила стажування у Великобританії за програмою British Council.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.06.2021