Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівка стала першим віце-прем’єром – міністром економіки

Чернігівка стала першим віце-прем'єром – міністром економіки

Верховна Рада призначила Юлію Свириденко першим віце-прем'єром – міністром економіки.

За відповідне рішення на пленарному засіданні у четвер, 4 листопада, проголосували 256 народних депутатів.

Вона майже рік була заступницею голови Офісу Президента Андрія Єрмака, а до цього працювала заступницею міністра економіки Тимофія Мілованова та першою заступницею його наступника Ігоря Петрашка.

Що відомо про Юлію Свириденко

Народилася 25 грудня 1985 року в Чернігові.

У 2008 році отримала магістерський ступінь за спеціальністю менеджмент антимонопольної діяльності в Київському торгово-економічному університеті.

Цього ж року почала працювати економісткою з фінансової роботи в українсько-андоррському підприємстві «АМП».

Свириденко є сертифікованою спеціалісткою з оцінки нерухомості й обладнання та з оцінки бізнесу, цінних паперів, нематеріальних активів й інтелектуальної власності.

У 2011 році Юлія Свириденко очолила постійне представництво Чернігова в місті Усі (Китай). Перебуваючи на посаді сприяла залученню інвестицій у рідне місто та область. Одним із результатів такої роботи є підприємство «Еко-Втор», після запуску роботи якого працювала на посаді заступниці директора з питань зовнішньоекономічної діяльності.

У травні 2015 року Свириденко стала радницею голови Чернігівської ОДА Валерія Куліча. У серпні того ж року очолила Департамент економічного розвитку області.

У березні 2018 року отримала посаду заступниці голови Чернігівської ОДА. З липня по листопад того ж року виконувала обов'язки голови.

У 2019 році була директоркою ТОВ «Сідко Україна».

Наприкінці 2019 року обрана Головою правління Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Фото з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь