Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

«Чернігівгаз Збут» атакують клієнти з дивними платіжками

«Чернігівгаз Збут» атакують клієнти з дивними платіжками

Клієнтський простір 104.UA ТОВ «Чернігівгаз Збут» потерпає від навали клієнтів з платіжками, де вказані неправильні показники спожитого газу і суми до сплати.

Дехто займає чергу зранку, повідомляє «Новий Чернігів».

Знервовані люди вишикуються у черги. Пояснюють: прийшли, аби розібратися на місці, оскільки дістати якесь притомне пояснення через онлайн-сервіси «Чернігівгазу» ще той квест.

Газівники пояснюють бум з платіжками недвозначно. Мовляв, показники спожитого газу ввели несвоєчасно або неправильно, або ж система дала збій від перевантаження.

Як пояснила начальниця управління зовнішніх комунікацій АТ «Чернігівгаз» Ольга Конопацька-Плєхова, деякі клієнти свідомо надавали некоректні дані.

«З цією ситуацією ми зіткнулися наприкінці зими – на початку зими, коли подорожчав газ і вручну відбувалося регулювання його ціни. Деякі домогосподарства, прагнучи зменшити навантаження на сімейний бюджет, передавали завідомо занижені показники. Через це відбулося викривлення загальних обсягів у системі. Тому АТ «Чернігівгаз» розпочав інвентаризацію показників у всіх споживачів у ручному режимі», – розповіла Ольга Конопацька-Плєхова.

Підприємство також звертає увагу споживачів: не варто будь-що намагатися передавати показники газу першого ж дня. Для цього у них є достатньо часу – з 1 до 5 числа кожного місяця. Тоді електронні сервіси справлятимуться із навантаженням.

Фото – з мережі.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
20.08.2021

Залишити відповідь