Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівець писав книгу 30 років ВІДЕО

Чернігівець писав книгу 30 років ВІДЕО

Депутат міської ради 90-х років та політичний експерт Сергій Соломаха став автором збірника про керівну еліту часів незалежності. Каже, почав збирати матеріал ще з 1990 року. У книзі понад 900 прізвищ депутатів та чиновників різного рангу, які вершили долю області і яких обирали жителі Чернігівщини.

Автор переконує, що намагався бути об’єктивним. Виділяти нікого не хоче.

«Перші особи – найбільш відповідальні. Депутати, голови райрад, РДА – це і є керівна еліта. Давайте не казати, що депутати погані. Це ж виборці їх обрали і несуть відповідальність теж. Тут понад 900 осіб в розрізі районів, ОТГ», — розповідає Сергій Соломаха.

Збірка має велике історичне значення, переконує представник Українського інституту національної пам’яті Сергій Бутко. Нинішній політичній еліті потрібно робити висновки і слід задуматися над тим, яким чином вони увійдуть в історію Чернігівщини.

«Насправді реальну об’єктивну оцінку можна дати на відстані, коли людина відійшла від посад. Одним буде неприємно, іншим – навпаки. Може вийти так, що тих, кого зараз лають буде приємно, а тих, кого вихваляють – неприємно. В історії так буває», — каже Сергій Бутко.

Авторський колектив збірника констатує той факт, що значна частина керівної еліти Чернігівщини виїхала з області і мешкає за її межами, або ж взагалі ніколи не тут і не проживала.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
17.08.2021

Залишити відповідь