Новини Чернігова

Чернігівець пропонує перейменувати вулиці на честь місцевих Героїв

Будівельні матеріали м.Ніжин

Чернігівець пропонує перейменувати вулиці на честь місцевих Героїв

У Чернігові перейменовано вже багато вулиць, назви яких були пов’язані з радянською минувшиною. Між тим, справа в цьому питанні ще не доведена до кінця. І нині про це дедалі більше та більше згадують самі містяни.

Нову хвилю обговорень теми перейменування чернігівських вулиць спричинив чернігівець Олександр Бондарев. Зокрема, в соцмережі він розмістив відповідний пост.

«Нафіга мені вулиці Бєлова та Пухова, якщо кілька днів тому героїчно загинув командир танку Сергій Манзюк «Студент», який боронив наш Чернігів на перехресті цих вулиць?!?!», – йдеться в дописі.

Журналіст ЧЕline зв’язався з Олександром Бондаревим, аби чіткіше прояснити його позицію.

«У дописі йдеться не про конкретно Сергія Манзюка, а про те, що оборона Чернігова – це дуже величезний героїчний подвиг. Просто Сергій Манзюк загинув тиждень тому в Запорізькій області. І це дуже сумно. Але справа і в іншому, в тому, що вулиці Пухова і Бєлова треба перейменувати. Бо ці назви для нашої сучасності не актуальні і не потрібні. Тим паче, коли є сучасні герої, зокрема Сергій Манзюк, представник 1-ої окремої танкової Сіверської бригади чи інші представники 119-ї окремої бригади тероборони Чернігова. Я хотів би, щоб перейменування якраз було пов’язане з назвами бригад, які відстоювали Чернігів, зокрема й на позиціях вулиць Пухова і Бєлова», – у коментарі для ЧЕline сказав Олександр Бондарев.

Він також повідомив, що зі своєю пропозицією звернувся до секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломако.

«І він відповів мені у Facebook, що якраз це питання на розгляді, і буде зроблено все можливе. А власне про Сергія Манзюка згадав – як про привід, щоб люди пам’ятали про героїзм, завдяки якому ворога не допустили в місто. І що були героїчні вчинки.

Сергій Манзюк – це була людина з величезною харизмою, живчик, дуже веселий і хоробрий. Він багатьох надихав, всю нашу лінію оборони, мабуть, що кожного солдата», – розказав Олександр Бондарев.

Ідею Олександра Бондарева чимало чернігівців підтримують. Це підтверджують коментарі під його дописом у соцмережі. Між тим, чимало містян виступають за виважений підхід. Адже якщо назвати вулиці новими довжелезними назвами, вони, скоріше за все, не приживуться, і в побутовому спілкуванні люди використовуватимуть старі, коротші назви.

Чернігівець пропонує перейменувати вулиці на честь місцевих Героїв

Чернігівець пропонує перейменувати вулиці на честь місцевих Героїв

Чернігівець пропонує перейменувати вулиці на честь місцевих Героїв

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

24.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин