Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівець написав книжку про життя українців у Парагваї

«Небо і земля» – так порівнює життя українців у Парагваї й українців в Україні чернігівський мандрівник Олександр Волощук.

«Це не можна порівнювати. Тому що українці в Парагваї живуть на кілька рівнів значно краще. І про той рівень достатку який мають українці в Парагваї, працюючи на землі, наші селяни навіть мріяти про таке не можуть», – Олександр Волощук, мандрівник, письменник.

На початку жовтня він планує почати організацію видавництва свого нового історичного роману «Парагвайський час».

«Планую зайнятися виданням своєї нової книжки, яка вже написана. Це буде книжка про життя українців у Парагваї. Я вже неодноразово цю книжку анонсував. Нарешті вона вже написана», – Олександр Волощук, мандрівник, письменник.

Видання книжки мандрівник відклав, тому що найближчі місяці перебуватиме в подорожі.

Щодо сюжету книжки, то на прикладі однієї видуманої родини Олександр Волощук розповідає про життя українців у Парагваї від самого переселення у 1937-му році та до сьогодення.

«Це 1936–1937 роки. Тоді почалась хвиля переселення з України до Парагваю. І от сам процес переселення, як там люди облаштовувалися. І от усе їхнє життя на прикладі однієї родини. Я відстежую кілька поколінь, три покоління, і в кінці книжки почало четверте покоління народжуватися», – Олександр Волощук, мандрівник, письменник.

Недавно Олександр навіть побував у селі на Волині, звідки родом його переселенці.

«На початку червня до речі я навіть їздив у село Лудин, це Волинська область. Саме в цьому селі я поселив героїв свого історичного роману «Парагвайський час», – Олександр Волощук, мандрівник, письменник.

Хоч родина і видумана, проте факти в книжці будуть цілком правдоподібні, адже у 2018 році він провів у Парагваї два місяці, де мав дуже багато зустрічей із вихідцями з України.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

17.08.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова