Новини Чернігова

Чернігівець Роман Конопацький та Доллі стали переможцями на Всеукраїнських змаганнях із багатоборства кінологів

Перше тренування після повернення зі Всеукраїнських змагань провели сьогодні інспектор-кінолог Роман Конопацький разом зі своєю службовою собакою Доллі. На змаганнях із багатоборства кінологів у Житомирі їхня пара перемогла у категорії «Вибірка людини» та отримала третє місце на смузі перешкод. Як пройшло тренування – бачила Ольга Онищенко.

Це Доллі, їй три роки і вона службова собака в чернігівському кінологічному центрі.  Сьогодні в неї перше тренування після Всеукраїнських змагань із багатоборства кінологів.

Роман Конопацький –  інспектор кінолог з пошуку вибухових речовин та зброї: «У нас перше місце з виборки людини, її на даний час признали найкращою в України. У нас трете місце з подолання смуги перешкод, яка знаходиться за нами

Так Доллі по запаху знаходить зниклі речі, саме у цій категорії собака стала чемпіонкою України.  

«Вона працює у нас по сліду, розшукова собака. За запахом може знайти людину або речі, які людина втратила».

«Був випадок скоєння злочину, був вкрадений сейф з цінною інформацією, на носії були. Службова собака застосувалась, по сліду вона знайшла ті речі, і ті речі було повернуто господарю».

На тренуванні Доллі долає двометровий паркан, стрибає через розвідний міст та проповзає через лазівку під сіткою. Роман Кономацький каже: Доллі  перед камерою розгубилась, однак свого кінолога поцілувала.  

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело: UA: Чернігів
20.09.2019

Close