Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівець намагався вкрасти маленьку дівчинку

Чернігівець намагався вкрасти маленьку дівчинку

21 грудня Чернігівський районний суд оголосив вирок мешканцю м. Чернігів 1978 р.н., який підозрювався в тому, що 16 травня 2020 року намагався викрасти з вулиці малолітню дівчинку 2012 року народження.

Згідно встановлених обставин правопорушення, яке було кваліфіковане за ч.3 ст.15 ч.2 ст.146 КК України (незакінчений замах на незаконне позбавлення волі або викрадення людини щодо малолітнього або з корисливих мотивів. Дані дії караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк) підозрюваний близько 16.30 годин 16.05.2020, перебуваючи у стані   алкогольного сп’яніння, проїжджаючи по вул. Чернігівській у с. Довжик  Чернігівського району, у напрямку с. Мохнатин за кермом автомобіля ВАЗ 2102,  маючи умисел на викрадення малолітньої, шляхом поміщення останньої до салону зазначеного автомобіля, зупинив вказаний транспортний засіб неподалік одного з приватних будинків, де перебувала в той час неповнолітня 2012-го року народження. Після цього чоловік вийшов з транспортного засобу і, підійшовши до дівчинки взяв її за руку та почав насильно, проти її волі вести до салону автомобіля, проте не    вчинив усіх дій, які вважав необхідними для доведення злочину до кінця, з причин, що не залежали від його волі, а саме був помічений сторонньою особою.

Допитаний в судовому засіданні підозрюваний свою вину не визнав,  пояснивши, що в с. Довжик, в день скоєння інкримінованого йому  правопорушення перебував в гостях у знайомих, де вживав алкогольні напої. В той же час всі  допитані в суді свідки, вказували на нього, як на особу, яка намагалася здійснити інкриміновані йому дії.

На час розгляду судового провадження чоловіку було обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту, його суд першої інстанції вирішив залишити без змін до набрання вироком законної сили. Покарання призначене судом першої інстанції – позбавлення волі строком на 1 рік.

Враховуючи м’якість вироку прокурором буде подано апеляційну скаргу.

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

23.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова