Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівців обурили плани скасувати маршрутку №30

Чернігівців обурили плани скасувати маршрутку №30

Закриття автобусного маршруту №30 у Чернігові істотно погіршить транспортне сполучення для мешканців вулиці Тичини та прилеглих мікрорайонів.

Як зауважила чернігівка Людмила Нікітченко, з цією проблемою вона та інші занепокоєні містяни звернулися до офісу партії «Батьківщина» в Чернігові.

За словами жінки, плани міських чиновників закрити маршрут №30 неабияк схвилювали людей.

«Ми хочемо відстояти його. Жоден інший маршрут не перекриває приватний сектор у нашому мікрорайоні. А це провулок Тичини, вулиці Смирнова, Тюленіна, Коробка тощо. Раніше довозив автобус №28, поки той маршрут не прибрали. Ось і маємо тепер вибір: 2 кілометри прямувати пішки до асфальтного заводу або сідати на маршрутку №30. Якщо ж і її не стане, ми будемо відрізані від решти міста. Нам кажуть: «Ідіть від проспекту Миру пішки». Але як же бути стареньким та інвалідам? Просто катастрофа», – зазначила Людмила Нікітченко.

Керівник громадської приймальні, депутат Чернігівської районної ради Сергій Тепляков відреагував – 19 листопада скерував до управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку мерії своє депутатське звернення.

«Я просив вжити заходів, аби зберегти автобусний маршрут №30. Оскільки зміни, які пропонують розробники нової транспортної моделі, можуть зашкодити чернігівцям. Йдеться про тих, хто мешкає у мікрорайоні Тичини», – пояснив він.

Чернігівців обурили плани скасувати маршрутку №30

9 грудня, додав Сергій Тепляков, чиновники надіслали йому офіційного листа з відповіддю. У ньому вони підтвердили готовність закрити маршрут №30, а мікрорайони, якими той нині проходить, охопити іншими.

«Зокрема, на вулиці Тичини, поряд з якою знаходяться зазначені у вашому зверненні вулиці, передбачається скерувати маршрут №33 «Річковий порт – Протитуберкульозний диспансер», при цьому збільшити пасажиромісткість рухомого складу на ньому. Користуючись цим маршрутом, мешканці мікрорайону вулиці Тичини зможуть потрапити в центральну частину міста, на Красну площу, на Вал та за необхідності здійснити пересадку на інший вид транспорту або маршрут без додаткової плати», – йдеться у листі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄДИНИЙ КВИТОК ТА СКОРОЧЕННЯ МАРШРУТІВ: У ЧЕРНІГОВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ НОВУ ТРАНСПОРТНУ МОДЕЛЬ

При цьому начальник управління транспорту Олександр Рижий, який підписав відповідь, додав: нова модель транспортної мережі Чернігова перебуває на стадії обговорення. Та пообіцяв прийняти до уваги звернення та врахувати пропозиції.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
14.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь