Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівці розповіли, якими політиками захоплюються

Чернігівці розповіли, якими політиками захоплюються

Мабуть, ніхто не сперечатиметься із твердженням, що найбільше у світі критикують політиків. Їх, зокрема, часто називають популістами і на них, як кажуть, вішають усіх собак за будь-які невдачі чи прорахунки. Між тим, історія знає чимало політичних діячів, якими захоплюються мільйони і які стають гордістю націй. З огляду на це, ЧЕline вирішив поцікавитися в чернігівців, яким політикам вони симпатизують і з кого беруть у чомусь приклад.

Чернігівці розповіли, якими політиками захоплюються

Михайло Жирохов, військовий історик

Сучасних іноземних політиків мені оцінювати складно, а серед вітчизняних я найбільше симпатизую Петру Порошенку. Попри низку скандалів (справжніх і вигаданих), я вважаю, що саме йому вдалося втримати країну від повного поглинання Росією у 2014 році та почати життєво необхідні реформи в різних сферах нашого життя.

Чернігівці розповіли, якими політиками захоплюються

Сергій Сирота, староста Іржавецького старостинського округу

Не претендуючи на оригінальність, назву Лі Куан Ю – прем’єр-міністра Сингапуру. Перетворив колонію на передову державу, створив «економічне диво».

Серед українських… Маю медичну освіту і на власні очі бачу, як опікується проблемами медиків Валерій Дубіль. Знаю, скільки ліків, обладнання, коштів на лікування було надано, зокрема в Чернігівській області. За період пандемії взагалі майже кожен ФАП отримав ліки, пульсоксиметри, а лікарні й амбулаторії – кисневі концентратори. Тому – Дубіль.

Чернігівці розповіли, якими політиками захоплюються

Олександр Ясенчук, громадський активіст

Абе Сіндзо — японський політик, колишній прем’єр-міністр Японії, голова Ліберально-демократичної партії Японії. Наймолодший прем’єр в історії країни. Творець абеноміки – методів стимулювання економіки Японії, зокрема й через збільшення грошової маси. За нього Японія займала третє місце у світі за рівнем ВВП, а бюджет країни становив приблизно 900 мільярдів доларів, причому витрати на оборону стали найбільшими за період після ІІ Світової війни. Палкий прихильник дружби зі США й адекватних відповідей на загрозу з боку Північної Кореї. Попри налагодження тісних економічних зв’язків із Китаєм і Російською Федерацією, займав щодо них жорстку позицію, зокрема відстоював належність до Японії південних Курильських островів, що нині в складі РФ. Збільшував склад і законодавчо розширював права Сил Самооборони Японії, армії. Японський націоналіст.

Чернігівці розповіли, якими політиками захоплюються

Сергій Безбородько, екоактивіст

Джастін Трюдо, Енріке Пеньялоса, Анн Ідальго – політики, які відповідають за свої передвиборчі обіцянки та проводять людиноорієнтовані реформи.

Чернігівці розповіли, якими політиками захоплюються

Марія Домашенко, чернігівський фотограф

Напевно, король Великої Британії Георг VI. Він став королем, не бажаючи цього. І при цьому гідно носив цей титул, попри те, що Велика Британія з імперії перетворювалася на співдружність. Війна теж була чималим випробуванням. І він завжди підтримував війська. І навіть залишався в Лондоні під час бомбардувань.

Чернігівці розповіли, якими політиками захоплюються

Галина Чорна, працівниця туристичної індустрії

Останнім часом не вникаю в політику взагалі, навіть новини можу дивитися раз на тиждень, через те, що в нас у політиці одні шарлатани, обманщики та бариги, таке відчуття, що всі закони і реформи проводяться тільки для поліпшення лише їхнього життя, а для простого народу тільки гіршим, дорожчим і складнішим стає життя. Що далі, то багаті люди стають ще багатшими, а звичайні люди ще біднішими, і для молоді взагалі немає перспектив у нашій країні, тому й тікають натовпами за кордон. На жаль…

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

22.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин