Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівці розповіли, як ставляться до Лукашенка

Чернігівці розповіли, як ставляться до Лукашенка

Самопроголошений «президент» Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що на території України США нібито розгортають військові бази. Він додав, що на це треба реагувати, і зазначив, що домовився з Володимиром Путіним вживати у відповідь відносно нашої держави «якихось дій».

А як українці, зокрема, чернігівці, ставляться до Олександра Лукашенка та його політики, журналісти ЧЕline поцікавились у користувачів Facebook.

Олександр Бойко: «Як на мене, Лукашенко багато в чому переходить межу. Права та свободи громадян повинні бути на першому місці, а режим «батьки» їх порушує.

Якщо люди виходять на вулиці й просять президента піти, то він як політик вичерпав себе».

Леонід Склезь: «Наше ставлення буде неповним без реального знання життя білоруського народу. Тому воно не відображатиме реального життя народу, бо ми бачимо їхнє життя на картинках, нами побачених і показаних. Тож свою оцінку ми повинні довести, почувши думку і відгуки різних верств населення».

Алекс Магнум: «Схвально ставлюся! Завдяки йому маємо наочний приклад того, до чого можна довести країну, цілуючись взасос із москалями…»

Юлія Сашко: «Чужа сім’я – темний ліс. Чого туди лізти? Самі розберуться. Он уже нам допомогли розібратися, з 2014 року ніяк тепер не розберемося».

Артем Алексеєнко: «Дуже негативно, останній диктатор цивілізованої Європи (Росію до уваги не беремо). Тому він повинен скласти компанію або Мілошевичу в Гаазі, або Хусейну)».

Тетяна Штирбулова: «Політика – це чуже болото. Вірю, що в них буде все добре, і прошу Бога, щоб дав мудрості для всіх».

Маша Маш: «Справжнісінький президент, і хто не погоджується – поїдьте поживіть у Білорусі, як там живуть люди, які ціни на все, які пенсії і зарплати, і сам рівень життя, а головне – настрій людей, але не тієї молоді, що бігає, як у нас, по майданах, а тих людей, хто працює, запитайте, чи є у них страх, що вони не зможуть оплатити квартиру, та у них і субсидій немає, вони їм не потрібні, а роботи стільки, що лиш хотів би працювати, і головне – не біжать на заробітки, та й багато іншого, є проблеми, але вони незначні, бо в них є господар країни, а в нас… »

Наталія Айкул: «Політика Лукашенка – диктатура у повному її прояві, що підкріплюється підтримкою РФ. У країні немає свободи слова, всі масмедіа підпорядковані лише одній людині. Народ настільки заляканий репресіями, що боїться зайве щось сказати, тому всі й мовчать.

Згадати лише комедію, яку розіграли з посадкою літака з опозиціонером Протасевичем.

Це класичний приклад методу управління державою, розроблений ще у радянські часи КДБ, коли всіх «неугодних» просто залякували, саджали до в’язниць і навіть розстрілювали».

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

27.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин