Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівці розповіли, що думають про тисячу для вакцинованих

Чернігівці розповіли, що думають про тисячу для вакцинованих

В Україні з 19 грудня тим, хто пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, обіцяють давати тисячу гривень. Така інформація була озвучена президентом України Володимиром Зеленським.

Новина викликала резонанс у суспільстві та безліч суперечок. Зокрема, українці жваво обговорюють той факт, що отримати гроші можна буде лише через застосунок «Дія», а витратити виключно на конкретні послуги – абонемент у спортивний зал або фітнес-центр, квиток у кінотеатр, театр, музей або виставковий центр, а ще на квиток на потяг або літак по Україні.

Журналісти ЧЕline поцікавилися в чернігівців, що вони думають про анонсовану президентом виплату тисячі гривень.

Чернігівці розповіли, що думають про тисячу для вакцинованихЄгор Бречко: «Гадаю, люди знайдуть спосіб колоти по 2-3 рази».

 

 

 

Чернігівці розповіли, що думають про тисячу для вакцинованихМарія Домашенко: «Нічого доброго чи поганого не думаю. Чесно. Я вакцинувалася лише через роботу. Інакше ми не могли б працювати. А так мене ця тисяча ніяк не стимулювала б добровільно піти вакцинуватися».

 

 

Чернігівці розповіли, що думають про тисячу для вакцинованихОлександр Селівон: «Бачу, що ця новина дійсно створила неабиякий резонанс у медійному просторі, проте, на мій погляд, це звичайний інструмент стимулювання населення до особистого захисту здоров’я!

На превеликий жаль, так склалося, що іноді населення недостатньо обізнане про наслідки захворювання та небезпеку для рідних!

Для цього держава й повинна іноді проводити певні заходи! Звісно, методи можуть бути різні, важливий комплексний підхід! Для когось ця сума може здатися невеликою, проте вважаю, що знайдеться багато охочих, які скористаються нагодою, особливо ті, хто мав сумніви!

Тим більше, багато хто скаржиться на відсутність компенсацій через карантинні обмеження та неможливість працювати, от для цього і створюються всілякі умови, аби кожен зміг не лише зберегти своє здоров’я, продовжити працювати в умовах карантину, а ще й отримати додаткову матеріальну допомогу!

Наостанок можу лише зазначити: хоч би якими були ініціативи влади, завжди знайдуться ті, хто розкритикує такі дії, а критикують завжди тих, хто працює!»

 

Чернігівці розповіли, що думають про тисячу для вакцинованихТетяна Романова: «Вважаю, для людей це погана мотивація вакцинуватися. Такими кроками ми виховуємо в людях не критичне мислення, а вкотре займаємося підкупом: ми тобі тисячу, а ти вакцинуйся; ми тобі тисячу, а ти проголосуй за Зеленського на виборах; ми тобі тисячу, а ти ще щось зроби… Список можна продовжувати. Я вважаю, треба акцент робити на просвіті людей, на посиленні інформаційної кампанії про вакцинацію (бо насправді в інформаційному плані ми сильно програємо). І зробити цей процес максимально зручним за ці кошти. А не роздавати ці гроші просто так. Чи, може, команда президента думає, що після першої виплати люди вдруге підуть безкоштовно вакцинуватись?»

 

Чернігівці розповіли, що думають про тисячу для вакцинованихБогдан Конопляник: «Такі заходи треба було вводити влітку. Як кажуть, дороге яйце до Великодня».

 

 

 

Чернігівці розповіли, що думають про тисячу для вакцинованихАнжеліка Тимченко: «Дискусійне питання, що має безліч альтернативних думок.

Спосіб мотивації, звісно, може спрацювати, але є ризик того, що цінність вакцинації для убезпечення життя не зміниться з погляду отримувача цих коштів.

Не впевнена, що це вартий для фінансування момент із погляду державного бюджету. І є сумніви щодо імплементації самого алгоритму фінансування й обмеження на варіанти використання. Ми всією командою вакцинувалися ще влітку та свідомо».

 

Чернігівці розповіли, що думають про тисячу для вакцинованихСергій Петрикей: «Суперечливі відчуття. Хоч багато країн запроваджують подібні заохочувальні виплати. Але я все-таки більше проти таких витрат, ніж за».

 

 

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

17.11.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин