Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівці розповіли, чи варто класти дітям під подушку «миколайчиків»

Чернігівці розповіли, чи варто класти дітям під подушку «миколайчиків»

Щорічно святкування Новорічних і Різдвяних свят починається із Дня святого Миколая. Це одне з найрадісніших свят для дітей, адже, за легендою, саме цього дня святий спускається на землю з небес і розносить дітлахам подарунки.

До довгоочікуваного свята залишилося не дуже багато часу. Зважаючи на це, ЧЕline поцікавився в жителів Чернігівщини – чи варто дотримуватися традиції з подарунками під подушки дітям від Миколая.

 

Чернігівці розповіли, чи варто класти дітям під подушку «миколайчиків»Тимур Блинець

 

Пам’ятаю з дитинства, так завжди чекав цукерок зранку під подушкою, але іноді там можна було побачити й лозину! Дивлячись, чи слухняним був упродовж року.

Гадаю, варто!

У нашому храмі біля ікони святого Миколая завжди для діток є цукерки і дітки це знають. Зайшовши до храму, одразу йдуть до ікони Чудотворця.

Як на мене, звичай гарний, діти чекають із нетерпінням ранку, навіть якщо там і лозина. Смаколики цього дня особливі, жадані. Раніше були важкі часи, і цукерки не кожного дня, тому й день цей був особливий.

 

Чернігівці розповіли, чи варто класти дітям під подушку «миколайчиків»Олеся Гордієнко

 

Обожнюю новорічні свята! Пам’ятаю себе маленькою, як я раділа кожному подарунку, виглядала святого Миколая, спеціально не спала, аби його зловити, а на ранок прокидалася – і на вікні чи під подушкою знаходила доказ його існування. Це чудова традиція, яку варто продовжувати та дарувати своїм дітям любов і віру в казку.

 

 

Чернігівці розповіли, чи варто класти дітям під подушку «миколайчиків»Вадим Балінський

 

Не варто. Хто такий Миколай? Турецький дядько, який помер багато століть тому. Його немає, а подарунки все йдуть і йдуть. Відповідно, хтось працює під виглядом святого Миколая. І діти про це повинні знати.

 

 

 

Чернігівці розповіли, чи варто класти дітям під подушку «миколайчиків»Олександр Бондар

 

Це чудова традиція!!! Принаймні, своїй дитині я точно кластиму подаруночки від Миколая))) + у неї дідусь Миколай, також буде класти подаруночки, тож усе буде по-справжньому).

 

 

 

Чернігівці розповіли, чи варто класти дітям під подушку «миколайчиків»Юрій Дахно

 

Та хай буде, все ж комусь радість.

 

 

 

 

Чернігівці розповіли, чи варто класти дітям під подушку «миколайчиків»Віталій Крутий

 

Гарна традиція, я – за!

 

 

 

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

08.12.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин