Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівцю передали останки батька, який загинув під час Другої світової

Чернігівцю передали останки батька, який загинув під час Другої світової

Вчора, 16 вересня, росіяни передали українцям останки Миколи Грязнова. Їх торік у червні в Калузькій області знайшли російські пошуковці, – повідомляє Суспільне.

Весь цей час повернути батька, щоб перепоховати у Чернігові намагався його син – чернігівець Лев Грязнов.

«Його знайшли в червні 2019-го року і от фактично рік і три місяці ми намагалися його повернути. Спочатку були проблеми з документами на російській території. Потім, коли там все вирішилось, ми думали, що в нас проблем не буде. Не так все просто, чиновники з місцевої адміністрації тягнули до останнього. Виконком міської ради провів засідання, на якому виділили місце на кладовищі Яцево. Після цього справа зрушила з мертвої точки», – розповів керівник обласного відділення ГО «Союз пошукових загонів України» Василь Журахов.

Чернігівцю передали останки батька, який загинув під час Другої світової

Він також розповів, що родичів Миколи Грязнова знайшов за комсомольським квитком загиблого бійця, який дивом зберігся в землі.

Українська сторона передала росіянам трьох бійців Другої світової, які знайшли на Чернігівщині. Їх поховають на батьківщині.

Обмін останками бійців Червоної армії провели українські та російські пошуковці. Його провели на пункті пропуску у Сеньківці Городнянського району, біля монумент «Три сестри».

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
17.09.2020