Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівця засудили за шахрайство відносно осіб похилого віку

telefon-1-838x484

Вироком Деснянського районного суду м.Чернігова від 16.06.2021 мешканця м.Чернігова визнано винним за шахрайство, вчинене за попередньою змовою осіб, і заволодіння офіційним документом шляхом шахрайства (ч.2 ст.190, ч.1 ст.357 КК України).

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено, що упродовж лютого-березня 2021 року 32-річний чоловік, за попередньою змовою з іншою особою, яка телефонувала особам похилого віку та, представляючись співробітником правоохоронних органів, повідомляла про необхідність термінової допомоги близьким родичам потерпілих задля уникнення відповідальності за скоєні кримінальні правопорушення, незаконно заволодів грошовими коштами п’ятьох потерпілих на загальну суму понад 110 тис. грн. і банківською карткою одного з потерпілих.

Суд повно та всебічно оцінив надані стороною обвинувачення докази у справі та дійшов до висновку про наявність у діях чоловіка складу інкримінованих йому злочинів, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190, ч.1 ст.357 КК України.

З огляду на визнання вини обвинуваченим, активне сприяння розкриттю злочинів, судом за вчинений злочин призначено покарання у вигляді 3 років позбавлення волі зі встановленням іспитового строку три роки.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

 

18.06.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова