Новини Чернігова

Чернігівців запрошують на презентацію проекту реконструкції Центрального парку

Чернігівців запрошують на презентацію проекту реконструкції Центрального парку

У п’ятницю, 24 травня, о 15.00 год. у залі засідань Чернігівської міської ради відбудеться презентація проектного рішення з реконструкції Центрального парку культури та відпочинку та частини лісопарку Кордівка в Чернігові.

Про це Високому Валу повідомили в прес-службі Чернігівської міської ради.
 

Після презентації відбудеться відкрите спілкування з авторами проектного рішення у форматі «запитання-відповіді».

Запрошуються представники ЗМІ та всі бажачі. Вхід вільний.

Для розробки проекту реконструкції центрального парку Чернігів звернувся до архітекторів з визнаним ім’ям. Саме це архітектурне бюро проектувало, зокрема, відомий парк Горького в Харкові. Зараз це об’єкт, який є практично у кожному туристичному маршруті по Харкову. Одним із завдань, поставлених перед розробниками: проектування такого парку, який і зберігав би природу, але водночас був точкою зростання для економіки міста.

Проектне рішення по реконструкції Центрального парку та частини лісопарку Кордівка в Чернігові вже обговорили на засіданні архітектурно-містобудівної ради. Це дорадчий орган, до якого входять відомі архітектори Чернігова, її рішення мають статус рекомендаційних і враховуються як фахові і авторитетні. Чернігівські архітектори проектні рішення схвалили, визнавши одночасно і раціональним, і дуже цікавим та ефектним.

Нагадаємо, що за підрахунками спеціалістів реконструкція Центрального парку окупиться чернігову через 10 років.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
23.05.2019