Новини Чернігова

Чернігівці розповіли, як проводять весняні вихідні

Чернігівці розповіли, як проводять весняні вихідні

Травень у більшості з нас традиційно асоціюється з вихідними, «майовкою», відкриттям сезону шашликів, для сміливчиків – купання, тощо.

ЧЕline вирішив поцікавитися у Facebook-користувачів, як вони проводять свої весняні вихідні.

Євген Коваленко-Козюменський

Чернігівці розповіли, як проводять весняні вихідніЦі вихідні є певною мірою особливими. Із середи до суботи включно беру участь у навчальній програмі «Громадський радник» (міжнародний фонд «Відродження»). Ця програма є для мене важливою, оскільки займаюся громадською діяльністю та прагну допомагати людям.

Паралельно з цим із командою готуємо музичний фестиваль до Дня вуличної музики. Цей захід не має розважального характеру, а є підтримкою творчості молоді і не тільки молоді, сприяння розвитку музичної культури. Передбачаються виступи гуртів і сольних виконавців.

Сергій Петрикей

Таких вихідних у нас нема. Все за стандартним графіком. Улюблена робота, улюблена родина і багато прогулянок.

Марина Забіян

Чернігівці розповіли, як проводять весняні вихідніВихідні – як весняні, так і будь-які – це час виключно для родини та друзів. Зазвичай плануємо заздалегідь і насичено. Щоб мали що згадати. Буває, на вихідних так навідпочиваєшся, що треба ще вихідні.

Найскравіший вікенд цієї весни провели з мамою 12 травня. Для неї це подвійне свято – День матері та медичної сестри. Вранці – грядки та шашлик на дачі. Увечері – шалені тюльпанові клумби в центрі міста. Загалом пікніки, гойдалки-каруселі для малечі, мандрівки. Щодо прибирання і готування їжі – це вже як вийде. Вихідні такому точно присвячувати не буду. Хоча… Одну суботу героїчно присвятила миттю вікон і пранню тюлю. На цьому подвиги на хазяйському фронті вичерпались.

Чернігівці розповіли, як проводять весняні вихідніАлєся Зубець

Зазвичай за традицією вибираємось на природу, в ліс на шашлики. Також йдемо прогулятися містом у центрі, інколи за місто, а також їздимо у гості до батьків.

Наталія Воскресенська-Павленко

Чернігівці розповіли, як проводять весняні вихідніНа ці вихідні відвідаємо батьків, плануємо піти в ляльковий театр, а також домашні справи – закупівля продуктів на тиждень, прибирання вдома. А загалом у нас зазвичай неділя – це сімейний день.

Ми організовуємо спільне дозвілля: ідемо на природу, в «Дитячу планету» чи в кіно, зустрічаємося з рідними тощо.

Чернігівці розповіли, як проводять весняні вихідніБогдан Конопляник

У мене троє дітей. У мене немає вихідних. Хіба що ЧЕline візьме у мене дітей на вихідні і я потім розповім.

Чернігівці розповіли, як проводять весняні вихідніЮлія Василенко

Ну… весна – час травневих свят і городів. Оскільки свята вже минули, вихідні переважно проводжу на дачі.

Чернігівці розповіли, як проводять весняні вихідніІгор Конков

Своїй вихідні зазвичай проводжу в поїздках на велосипеді околицями.

 

Поліна Мекшун

Чернігівці розповіли, як проводять весняні вихідніЗараз вихідні – суцільні важливі події. Цієї суботи – проводжу семінар зі здорового харчування, наступна субота – день народження моєї рідної Ldancestudio. Тому всі дні заповнені підготовкою, а решту часу насолоджуюся з донькою сонячними промінчиками!

А ще приємніший час – сімейні виходи на природу. Випити кави і насолодитися весняним теплом – що може бути краще?)

17.05.2019
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова