Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівці побачать унікальний виставковий проєкт «Космос Емми Андієвської»

Чернігівці побачать унікальний виставковий проєкт «Космос Емми Андієвської»

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків продовжує масштабний проєкт «Дифузія», мета якого – сприяння розвитку мистецтва в різних регіонах України та посилення взаємодії і співпраці між музейними інституціями. Цього разу жителі Чернігова матимуть змогу насолодитися мистецтвом «живої легенди» Емми Андієвської.

Отже, виставка під назвою «Космос Емми Андієвської» відбудеться 26 листопада о 16:00  в рамках проєкту «Дифузія» у Чернігівському художньому музеї імені Г.П.Галагана.

Початок о 16:00. Вхід вільний (маска+дистанція).

Загалом проєкт національного масштабу «Дифузія» приурочений до 30-річчя відновлення незалежності України. Це серія гостьових виставок, які мають на меті продемонструвати світові актуальність, високу професійність та автентичність українського мистецтва, талановитість і творчий потенціал української нації.

Термін «дифузія» в перекладі з латини означає поширення, розтікання, розсіювання, взаємодія.

На думку фундатора МСУМК Віктора Корсака, саме через гостьові виставки розшириться аудиторія поціновувачів сучасного мистецтва як в Україні, так і за її межами.

Керівна партнерка Музею Леся Корсак зазначає, що ініціатори мають на меті збільшити доступність сучасного національного мистецтва для кожного мешканця держави і сприяти розвитку мистецтва в різних регіонах, представляючи провідних художників.

До слова, перед вжиттям карантинних заходів проєкт «Дифузія» успішно реалізували у Львові з виставками творів Миколи Кумановського та Емми Андієвської, та у Івано-Франківську з її ж творами.

У червні, після часткового послаблення карантину виставка «Космос Емми Андієвської» відкрилася у Хмельницькому обласному художньому музеї та у Тернополі. В серпні жителі сходу, а саме Маріуполя та Бердянська, також мали змогу відвідати «космічні» гостьові експозиції. У жовтні виставка стартувала в Ужгороді.

Чернігівці побачать унікальний виставковий проєкт «Космос Емми Андієвської»

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

24.11.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова