Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігівці долучилися до чистки вольєрів у ветеринарно-стерилізаційному центрі

Чернігівці долучилися до чистки вольєрів у ветеринарно-стерилізаційному центрі

Генеральне прибирання на Різдво.

Чернігівці долучилися до чистки вольєрів у ветеринарно-стерилізаційному центрі

Із знарядь праці – лопати і мітли. Десятки візків з відходами вивозять, натомість на підлогах у вольєрах з’являється суха і чиста стружка. За нелегкий фізичний труд, кажуть волонтери, натомість отримують щирі собачі емоції, – і це найкраща винагорода за виконану роботу.

Серед людей, які регулярно допомагають центру, і ті, хто лише знайомиться із його підопічними.

Потреба у такій масові і одночасній волонтерській допомозі виникла у центрі через брак робочих рук і вологу погоду, яка швидко псує підстилку для тварин і її потрібно частіше замінювати.

У центрі перебуває на сьогодні більше 200 тварин. Всі вольєри зайняті і потребують періодичного генерального прибирання, яке є однією з умов комфортного перебування собак тут. Саме над цим і працюватимуть чернігівці протягом кількох днів.

Чотирилапі не стримували свого голосу від такої кількості людей, а головне – тієї уваги, яку від них отримали. Маленькі, великі, породисті і дворняги, з неймовірною глибини очима чи фізичними проблемами – всі вони чекають тут зустріти свого друга, який візьме на себе відповідальність піклуватися про них, натомість отримає безумовну любов.

Сюжет телеканалу «Дитинець», джерело – Gorod.cn.ua

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.01.2021