Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігів від снігу допомагають розчищати безробітні

Чернігів від снігу допомагають розчищати безробітні

Останніми роками зима «балувала» нас теплою погодою, а цього року нагадала, якою вона може бути сніжною, з великими морозами та хуртовинами. Ліквідовувати наслідки сильних снігопадів на Чернігівщині комунальникам допомагають безробітні.

Так, у Чернігові вони розчищають від снігових заметів зупинки громадського транспорту, прибирають крижані утворення, усувають слизькість, посипаючи територію піщано-сольовою сумішшю. Працюють безробітні за скеруванням служби зайнятості на громадських роботах у КП «Чернігівське тролейбусне управління».

У районах області також тривають громадські роботи, спрямовані на боротьбу зі сніговою стихією. Зокрема, задіяні безробітні, які перебувають на обліку в Бахмацькій, Ріпкинській і Чернігівській районних філіях обласного центру зайнятості.

«Роботи в цьому напрямі продовжуватимуться й надалі, допоки буде в них потреба», – говорить начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Лисобикова.

До речі, громадські роботи не лише допомагають вирішити питання благоустрою населених пунктів, а й мотивують безробітних громадян до праці, забезпечують їм додатковий дохід і стимулюють до пошуку постійного місця роботи. Вони є добровільними, але не безкоштовними. Оплата праці здійснюється за фактично виконану роботу. При цьому її розмір не може бути меншим за мінімальну заробітну плату. Водночас за безробітними зберігається виплата допомоги з безробіття. А період участі в таких роботах зараховується до страхового стажу.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

11.02.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова