Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігів та область знову у «помаранчевій» зоні: в МОЗ «передумали»

Чернігів та область знову у «помаранчевій» зоні: в МОЗ «передумали»

Двічі за сьогодні в Міністерстві охорони здоров'я оновили дані щодо поділу на карантинні зони. І, якщо вранці у «червоній» зоні було 13 регіонів з 24-х, включаючи й Чернігівську область, то вже станом на зараз кількість «червоних» скоротили до 10-ти.

Зокрема, виключили Черкаську, Чернігівську та Рівненську області. Останні дві потрапили до «червоного» списку вранці 27 березня.

Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті МОЗ 27 березня.

Оскільки рішення Міністерства охорони здоров'я має більшу силу, ніж рішення органів місцевої влади, у Чернігові діятимуть обмеження, які міська рада прийняла 25 березня, сказав заступник міського голови Олександр Атрощенко, повідомляє Суспільне.

Зокрема, заборона роботи розважальних закладів, також – проведення культурно-масових заходів, окрім тих, які проходять на свіжому повітрі з дотриманням соціальної дистанції.

В торгово-розважальних центрах можуть працювати лише магазини, які торгують промисловою групою товарів.

Спортзали працюватимуть за умови, що в них тренуватиметься не більше однієї людини на 10 квадратний метр.

Заклади харчування працюватимуть з 7:00 до 22:00. Кінотеатри, театри й заклади культури відвідувати можна за умови, що глядацька зала буде заповнена менше, ніж на 50%.

На дистанційному навчанні залишають учнів шкіл, окрім 1-4 класів. Дитсадки працюватимуть, як і раніше.

Разом з тим, як повідомила голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко, у Ніжині заповнені 100% «ковідних» ліжок. За її словами, за останній місяць захворюваність в області зросла у 4 рази, за останній тиждень – на 35%.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
27.03.2021