Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігів отримав обіцяні понад 66 мільйонів за реконструкцію Валу. Їх витратять на ремонт інших об’єктів

Чернігів отримав обіцяні понад 66 мільйонів за реконструкцію Валу. Їх витратять на ремонт інших об’єктів

28 грудня держава скерувала до чернігівського бюджету 66 мільйонів гривень, що призначалися для відновлення Валу.

Про надходження коштів повідомив департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

12 травня під час відвідин Чернігова фінансувати проект оновлення Валу державним коштом пообіцяв міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко. Реконструкція Валу розглядалася тоді як один із перших об’єктів у межах проекту «Велика Реставрація».

Поки тривало виділення коштів, реконструкцію завершили коштом міста. Втім, обіцяні кошти Чернігів отримав. Кабінет Міністрів своїм розпорядженням від 15 грудня затвердив перерозподіл видатків державного бюджету, призначених на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери.

«Оскільки закон зворотної дії не має, а реконструкція Валу, на яку призначалися ці кошти, завершена, рішення про використання фінансів прийматиме Чернігівська міська рада. Головне, що Чернігів отримав кошти, які держава гарантувала для реконструкції Валу у рамках «Великої реставрації». За домовленістю із мерією кошти у сумі 66 мільйонів витратять на ремонти об’єктів у Чернігові», — пояснив заступник голови ОДА Дмитро Іванов.

Нагадаємо, реконструйований Вал відкрили для містян та туристів до 30-ї річниці Незалежності України 24 серпня.

Фото Валентин Бобир

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.12.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь