Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігів отримає 100 мільйонів на ремонт вулиць і перехресть

Чернігів отримає 100 мільйонів на ремонт вулиць і перехресть

Цього року держава виділить Чернігову 100 мільйонів гривень на ремонт доріг та перехресть. Це допоможе скерувати потік вантажівок із житлових кварталів до виїзду з міста.

За інформацією прес-служби міської ради, субвенція має надійти з державного дорожнього фонду. 18 березня виконком ухвалив технічне рішення, необхідне для цільового використання коштів у 2021 році. Їх спрямують на такі види робіт:

– 79 мільйонів 448 тисяч гривень – поточний ремонт вулиць Кільцевої, 1-го Травня, Олександрівської, Малиновського;

– 7 мільйонів 442 тисячі гривень – реконструкція перехрестя вулиць Кільцевої та 1-го Травня;

– 13 мільйонів 109 тисяч гривень – реконструкція перехрестя вулиць Малиновського та Шевченка.

Нагадаємо, 18 лютого виконком міської ради ухвалив два рішення з цього приводу. Першим заклали у бюджеті Чернігова 12 мільйонів гривень на поточний середній ремонт ділянок доріг вулиць Кільцева, 1-го Травня, Олександрівська, Малиновського. Другим – виділити 9,3 мільйона гривень на будівництво мережі освітлення вулиці Кільцевої.

Чиновники також зазначали: у двох місцях нового шляху через вулиці 1 Травня, Олександрівську та Малиновського облаштують круговий рух автотранспорту на перехрестях. 

Мер Владислав Атрошенко тоді ж зізнався, що голова облдержадміністрації Анна Коваленко обіцяла допомогу з обласного дорожнього фонду на будівництво дороги.

«Мається на увазі Кільцева від Миру до Олександрівки з поворотом ліворуч і з виїздом машин через фабрику «Сіверянка» і по Малиновського на Шевченка в напрямку Новгорода-Сіверського», – уточнив міський голова.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
19.03.2021