Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чернігів одержав украй мало доз вакцин проти COVID-19

Чернігів одержав украй мало доз вакцин проти COVID-19

До Чернігова надійшло зовсім небагато доз вакцини проти коронавірусу – 200  CoronaVaс і 234 Comirnaty Pfizer.

Про це сьогодні, 21 квітня, на розширеній нараді у мерії повідомила заступник начальника міського управління охорони здоров`я Ольга Малець.

«Ми використали усю вакцину CoviShield, вакцинували 3800 чоловік. Місту дали також 200 доз CoronaVaс  для маломобільних груп населення і 234 Pfizer для пацієнтів геріатричного пансіонату та обслуговуючого персоналу. При надходженні нових партій контингент буде розширюватися. Це – представники критичних служб», – зазначила чиновниця.

За її словами, профільне міністерство гарантує: за 3 місяці до Чернігова надійдуть вже знайомі препарат CoviShield AstraZeneca та новий (також AstraZeneca), виготовлений на південно-корейській платформі, для повторного щеплення. Відтак люди «гарантовано одержать другу дозу вакцини».

Реакція міського голови Владислава Атрошенка була бурхливою.

«Це анекдот якийсь. За якими принципами це відбувається, мені важко зрозуміти. Коли тисяча вакцин прийшла на трьохсоттисячне місто. Якщо дози розподіляються неоднаково, давайте у міністерства більше просити», – зауважив мер.

Либонь він мав на увазі, що із 117 тисяч доз вакцин Pfizer, що прибули до України 16 квітня, на потреби області, до Чернігова, доправили лише 1%, 1170.

Фото – ілюстративне

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.04.2021