Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Черговий вкид: Резніков прокоментував рух корабля Донбас до Керченської протоки

Усі українські кораблі, зокрема й корабель Донбас ВМС України, мають право на перебування в акваторії Азовського моря.

Про це журналістам заявив міністр оборони України Олексій Резніков. Таким чином він прокоментував заяви російської ФСБ про те, що судно Донбас “становить загрозу” та рухається в бік Керченської протоки.

– Чергові інформаційні вкиди з боку Росії. Дуже дивно, що російські спецслужби побачили загрозу з боку пошуково-рятувального судна – судна без зброї, в той час коли кораблі ФСБ постійно знаходяться на відстані 2 кілометрів від Маріуполя та Бердянська. Російські кораблі озброєні гарматами 30 мм, – запевнив міністр.

Ввечері 9 грудня російські ЗМІ поширили текст заяви ФСБ РФ про те, що український корабель який нібито прямує до Керченської протоки і “на вимоги змінити курс не відповідає”.

Станом на 21.30 на сайті Marine Traffic було помітно скупчення суден біля Керченської протоки як з боку Азовського моря, так і Чорного моря. Інформації про судно Донбас не з’являлося.

Станом на 22.00, за повідомленнями російських ЗМІ, український військовий корабель нібито ліг на зворотний курс.

Станом на 22.30 інформацію ФСБ офіційно спростувала прес-служба Операції об’єднаних сил.

122-метровий корабель Донбас є одиницею Військово-морських сил України. Одночасно на його борту може перебувати до 145 членів екіпажу.

У березні 2014 року під час окупації Криму судно захопили російські силовики, проте вже 17 квітня за допомогою морського буксира корабель Донбас прибув до Одеси.

Фото: Думская

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-10 00:47:13

Магазин Автозапчастин м.Ніжин