Україна і світ

Черговий відбір чемпіонату Red Bull Neymar Jr’s пройшов у Маріуполі

20-го квітня на стадіоні Портовик у Маріуполі відбувся вже п’ятий кваліфікаційний відбір міжнародного чемпіонату Red Bull Neymar Jr’s Five.

Черговий відбір чемпіонату Red Bull Neymar Jr’s пройшов у Маріуполі

20 квітня на стадіоні Портовик маріупольці визначали, хто ж саме представлятиме їхнє місто на Національному фіналі, що відбудеться у червні у Києві. Чудова і суха погода, мабуть, сприяла насиченій грі, адже у чвертьфіналі команди просто таки один за одним забивали голи у ворота.

Найяскравішим моментом чвертьфіналу став матч між командами ПЕНТАГОН та DRAGONS. В ході матчу DRAGONS забили відразу 4 голи у ворота суперника, і пропустили лише 1 гол у свої. Таким чином на полі залишився тільки 1 гравець ПЕНТАГОНу та 4 гравця DRAGONS. Здавалось результат матчу очевидний, та виявилось, що і одного гравця достатньо!

Черговий відбір чемпіонату Red Bull Neymar Jr’s пройшов у Маріуполі

Гравець Дмитро з ПЕНТАГОНу продемонстрував справжню наполегливість та спритність на полі – один за одним забивши 4 голи, поступово вибиваючи усіх гравців DRAGONS. Така гра та рахунок 5:4 забезпечили Пентагону вихід у півфінал, а також, як згодом виявилось, і у фінал кваліфікації!

Читайте:

Визначено миколаївських фіналістів чемпіонату Red Bull Neymar Jr’s Five

У півфіналі зустрілись найсильніші команди, тож голів стало поменше. Обидва матчі завершились з рахунком 1:0. ПЕНТАГОН переміг VENDETTA, тоді як СТАРИЙ КРИМ забив переможний гол ПІЖОНАМ.

ПІЖОНИ змогли вдосталь відігратись у грі за третє місце, і протягом 10 хвилин матчу встигли забити 4 голи у ворота VENDETTA. Таким чином ПІЖОНИ закрили трійку переможців маріупольської кваліфікації, але за правилами турніру не пройшли у Національний фінал.

Черговий відбір чемпіонату Red Bull Neymar Jr’s пройшов у Маріуполі

Матч за перше місце став ще одним видовищним протистоянням цієї кваліфікації. Адже за 10 хвилин матчу обидві команди не відправили і не пропустили жодного гола. Тож вирішувати долю фіналу довелося з допомогою Золотого Матча – два гравці, по одному від кожної команди, розігрують м’яч один на один. ПЕНТАГОН поставив на свого героїчного гравця, який у чвертьфіналі вже виборов одну перемогу, та цього разу йому не вдалось проявити себе, і беззаперечну перемогу отримала команда СТАРИЙ КРИМ.

— Перемогти вдалося за рахунок характеру команди! Ми і на сезон граємо, і на кубок граємо, і вирішили попробувати себе в міні-футболі на чемпіонаті Неймара. Получилось, виграли! – радіє результату капітан команди СТАРИЙ КРИМ Михайло Крепак.

У червні команди ПЕНТАГОН та СТАРИЙ КРИМ зустрінуться з фіналістами інших міст, щоб позмагатись за головний Національний трофей та поїздку у Бразилію на Світовий Фінал!

 З 18 травня продовжаться наступні кваліфікації Red Bull Neymar Jr’s Five – у Вінниці, Львові, Харкові, Луцьку, Івано-Франківську та Києві. Встигніть зареєструвати свою команду та позмагатися за головний титул!

Черговий відбір чемпіонату Red Bull Neymar Jr’s пройшов у Маріуполі

Змагатись у чемпіонаті можуть усі бажаючі від аматорів до професіоналів, хлопці та дівчата, віком від 18 до 25 років (у команді також допускаються два гравці, старші 25 років). Формат той же — 10-хвилинний інтенсивний матч 5 на 5, ніяких воротарів, і втрата гравця щоразу, коли суперник забиває гол. Ціль-максимум:ПЕРЕГРАТИ УСІХ!

Щоб дізнатися про українські відбіркові турніри та правила турніру, відвідайте веб-сайт Red Bull Neymar Jr’s Five та зареєструйте свою команду.

Джерело ФАКТИ. ICTV
22.04.2019