Місто і регіон

Чергові новинки в освіті. Чого чекати?

Чергові новинки в освіті. Чого чекати?26 січня на Розширеному засіданні Колегії Міністерства освіти і науки України було прийнято Концепцію підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти в Україні.

Про це написали на сайті Час Чернігівський.

У цій Концепції передбачається встановлення рівноправного партнерства закладів вищої, фахової передвищої, професійно-технічної (професійної) освіти, роботодавців та здобувачів освіти з метою набуття останніми досвіду практичного застосування компетентностей та їх адаптація в умовах реальної професійної діяльності.

Родоначальниками системи дуальної освіти вважають німців.

Чергові новинки в освіті. Чого чекати?

— Ця система ефективно працює в деяких європейських країнах. Проте найбільш доцільна вона для прикладних спеціальностей. Потрапивши на підприємство, студент усвідомить, які саме теоретичні знання йому необхідні, а це дуже хороший мотиватор для навчання, і водночас матиме можливість їх закріпити практично, виробити фахові навички. Крім того, своєю працею він зможе заробляти гроші. Інша справа, як і коли вона буде зреалізована в Україні, —  коментує координаторка Безкоштовних курсів української мови Людмила Зіневич.

Джерело: Уездные новости
02.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи