Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Чергова допомога від Благодійного фонду Сергія Тігіпка

Чергова допомога від Благодійного фонду Сергія Тігіпка

Імідж*

Благодійний фонд Сергія Тігіпка приділяє значну увагу розвитку освітніх закладів Чернігівщини, поліпшенню їх добробуту і матеріально-технічної бази.

Нещодавно колектив дитсадку села Гриціївка (Срібнянський район) звернувся по допомогу до аграріїв та Благодійного фонду, щодо придбання кольорового принтеру.

Друкувальна техніка вкрай необхідна у сучасному навчальному процесі. Маючи власний принтер, вихователі та працівники закладу не тільки не витрачають зайві кошти на друк розвиваючих та ігрових матеріалів, а й прискорюють сам процес отримання дітьми нової інформації. Тому минулого тижня, Генеральний директор Північного кластеру «ТАС Агро» Анатолій Коваль завітав до закладу із подарунком.

«Допомога від Благодійного фонду Сергія Тігіпка і «ТАС Агро» – це робота не одного дня, а праця, що носить системний характер. Ми співпрацюємо вже понад 6 років і мені важко перерахувати всю кількість добрих справ, які було зроблено для нашого дитячого садочку представниками Благодійного фонду! Так за цей час для нас придбали нові меблі, постільну білизну, а також встановили сучасний дитячий майданчик та ігровий куточок. Тепер, коли постала потреба, для нас придбали кольоровий принтер. Наш колектив щиро дякує Вам за це. Хочеться вірити, що все те перераховане, що вже зроблено – лише початок і попереду в нас багато цікавих змін» – розповіла Алла Бурмістр, керівниця Гриціївського дитячого садочку.

Про роботу з громадою з радістю розповів і Анатолій Коваль, Генеральний директор Північного кластеру «ТАС Агро», який особисто прибув вручити кольоровий принтер дитсадку. «Робота аграріїв завжди включає плідну співпрацю з громадою сіл, де працює компанія. «ТАС Агро Північ» та Благодійний фонд Сергія Тігіпка з 2014 року підтримують соціальні ініціативи на Срібнянщині, ми допомагаємо не тільки дитячим садочкам, а й школам, медичним закладам, будинкам культури та сільським радам. Можу сказати, що загалом, за весь період нашої співпраці ми інвестували у села понад 2 мільйони гривень, що є вагомим внеском у розвиток всієї громади».

Представники Благодійного Фонду Сергія Тігіпка запевняють, що на цьому шляху зупинятися вони не планують, адже всі ми повинні постійно пам’ятати, що діти потребують нашої любові, уваги, захисту, турботи та піклування. Лише так ми зможемо виростити покоління, яке буде відчувати себе щасливим в своїй державі та потрібним їй, покоління справжніх патріотів, яке буде прагнути в подальшому піклуватися про добробут та розквіт всієї Чернігівщини.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
04.08.2020