Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Чергова допомога для школи від Благодійного фонду Сергія Тігіпка

Чергова допомога для школи від Благодійного фонду Сергія Тігіпка

Імідж*

Проєкти з підтримки освіти від Благодійного фонду Сергія Тігіпка — це напрям, який систематично фінансується, щоб допомогти навчальним закладам у матеріально-технічному забезпеченні, з ремонтними роботами, подарувати дітям радісні свята. Адже молоде покоління – це наше майбутнє.

«У сільських школах навчається багато обдарованих дітей, але вони потребують оновлене комп’ютерне обладнання, яке відповідало б сучасним вимогам і потребам. Впродовж останніх років Благодійний фонд в першу чергу націлений на реалізацію подібних проектів із забезпечення освітніх закладів новітнім обладнанням. На Чернігівщині ми співпрацюємо із школами Срібнянського, Талалаївського і Ічнянського районів. За попередні п’ять років для освітніх закладів надано більше двох мільйонів гривень допомоги. За ці кошти здійснювали ремонтні роботи, купували обладнання, допомагали з харчуванням тощо. На цьому зупинятися не плануємо, адже заклади освіти ще потребують нашої підтримки», – розповів Роман Польовий директор Благодійного фонду Сергія Тігіпка.

Чергова допомога для школи від Благодійного фонду Сергія Тігіпка

«Розпочну з приємної новини: наші випускники мають гарні оцінки із зовнішнього незалежного оцінювання, що дуже тішить. Адже ми намагаємося надати їм максимум знань. Сільська школа на всі сто відсотків працює заради дітей незважаючи на карантинні обмеження. Сьогодні у нас навчається 111 дітей із п’яти сіл. Як для сільської школи – це непогана заповнюваність. Зрозуміло, високі результати — це спільна заслуга нас і благодійників, які забезпечують школу усім необхідним. Підтримка від фонду Сергія Тігіпка та агропідприємства «Агро ВАМ» — невід’ємна частина успіху. Не один раз вони надавали нам допомогу. Цьогоріч від фонду ми отримали два комп’ютери та телевізор. Комп’ютери ми розмістили у відповідному класі, замінивши застарілу техніку, а телевізор використовуватиметься дітками четвертого класу. На даний час навчальна програма насичена різноманітними завданнями для яких необхідне мультимедійне обладнання. Тепер діти краще сприймають інформацію, якщо її показати на комп’ютері чи телевізорі. Тому велике спасибі аграріям і благодійному фонду за системну допомогу. Кажуть, хто вкладає в освіту — здійснює правильні інвестиції. Тож хай врожаїться на полях аграрних, а на освітянській ниві проростають зерна знань», – підсумувала Світлана Рубашка, директорка Іржавецької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
09.10.2020