Україна і світ

Через значні втрати окупанти відправляють на фронт старі танки – Генштаб

Будівельні матеріали м.Ніжин

На Волинському та Поліському напрямках збройні сили Білорусі посилено ведуть розвідку, розгортаються додаткові підрозділи у прикордонних районах Гомельської області. Загроза ракетних ударів залишається.

На Харківському напрямку ворог намагається утримати зайняті рубежі. Окупанти встановлюють блокпости та фортифікаційні споруди на під’їзних шляхах та безпосередньо поряд з населеними пунктами Великий Бурлук, Капітолівка, Михайлівка, Левківка, Забавне та Куп’янськ.

Готується ворог і до відновлення наступу на Слов’янському напрямку. Була спроба наступальних дій в районі населеного пункту Довгеньке, проте окупанти зазнали втрат та відступили.

На Донецькому напрямку противник не полишає спроб вийти на адміністративні кордони Луганської області.

На Лиманському напрямку активних бойових дій не було. Окупанти обстрілювали інфраструктуру в районах населених пунктів Лиман, Озерне та Діброва.

Ворог зосередив зусилля у напрямку населеного пункту Сєвєродонецьк. Вів штурмові дії в районі Тошківки.

На Бахмутському напрямку окупанти застосували артилеріюї в районі Олександропілля, проте отримали гідну відсіч – зазнали втрат та відступили. Були спроби наступу в районах Липового та Трипілля.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках фіксується зниження інтенсивності ведення боїв. Проте ворог завдавав авіаударів по цивільній інфраструктурі в районах населених пунктів Авдіївка, Новоселівка Друга, Новомихайлівка та Микільське.

На Південнобузькому напрямку ворог активних бойових дій не проводив.

На Бессарабському напрямку на території Придністровського регіону Молдови значних переміщень особового складу та техніки не фіксується.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-23 10:47:45

Магазин Автозапчастин м.Ніжин