Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Через ураган Іда близько мільйона жителів США залишилися без світла

В американському штаті Луїзіана близько мільйона жителів залишилися без електрики через ураган Іда. Зараз влада підраховує збитки від урагану. 

За словами губернатора Джона Белла Едвардса, збитки катастрофічні.

Як мінімум одна людина в Луїзіані загинула після того, як дерево впало на його будинок. Чиновники заявили, що число жертв може зрости по мірі продовження пошуково-рятувальних робіт.

У Національному центрі ураганів США підкреслили, що ураган все ще може викликати повінь в деяких частинах Міссісіпі, Флориди та Алабами. 

Ураган Іда 29 серпня дійшов до території біля Нового Орлеана як ураган четвертої категорії зі швидкістю 230 км/год. Це означає, що ураган завдасть серйозної шкоди будівлям, деревам і лініях електропередач. Зараз ураган рухається вглиб країни, і швидкість вітру впала до 153 км/год – тепер це шторм першої категорії.

Як і раніше є побоювання штормових нагонів уздовж узбережжя, які можуть досягати 4,8 м, потенційно занурюючись в частині низинної берегової лінії.

Іда вдарив по берегу США в той самий день, що й ураган Катріна 16 років тому. Число жертв Катріни оцінюється в 1,8 тис. осіб.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-31 10:54:40