Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Через перекриття перехрестя вулиць Доценка та Космонавтів змінюється рух громадського транспорту

Через перекриття перехрестя вулиць Доценка та Космонавтів змінюється рух громадського транспорту

У Чернігові з 8.00 год. 17 серпня по 22.00 год. 4 вересня 2020 року, у зв’язку з проведенням ремонтних робіт, буде перекрито рух автотранспорту на перехресті вул. Доценка та вул. Космонавтів.

Відповідне рішення ухвалив виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 13 серпня.

На період проведення ремонтних робіт вносяться тимчасові зміни в рух громадського транспорту:

Тролейбуси маршрутів № 6, № 7 скорочуються до кінцевої зупинки «2-га міська лікарня», тролейбусний маршрут № 8 тимчасово припиняє рух до закінчення перекриття по вулиці Доценка.

Автобуси маршруту № 1 рухатимуться за своїм маршрутом від проспекту Перемоги до перехрестя з вулицею Рокоссовського, потім по вулицях Рокоссовського, Всіхсвятській, Пухова і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

Автобуси маршруту № 11 рухатимуться за своїм маршрутом до перехрестя вулиці 1-го Травня з вулицею Рокоссовського, потім по вулицях 1-го Травня, Бєлова, Пухова і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

Автобуси маршрутів № 26 і № 44 рухатимуться за своїми маршрутами від вулиці Шевченка по вулиці Рокоссовського до перехрестя з вулицею Всіхсвятською, потім по вулицях Всіхсвятській, Пухова і далі – за своїми маршрутами у прямому та зворотному напрямках.

Автобуси маршруту № 30 рухатимуться за своїм маршрутом від вулиці Шевченка по вулиці Рокоссовського до перехрестя з вулицею Доценка, потім по вулицях Рокоссовського, 1 Травня, Бєлова, Кільцевій і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

Заздалегідь плануйте свій час з врахуванням змін у роботі громадського транспорту.

Через перекриття перехрестя вулиць Доценка та Космонавтів змінюється рух громадського транспорту

Телефон для інформації 0462 – 675 – 013

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.08.2020