Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

«Через любов і загинув»: подробиці моторошного вбивства на Чернігівщині

«Через любов і загинув»: подробиці моторошного вбивства на Чернігівщині

Моторошне вбивство сталося в селі Камка Сновський району.

Небіжчика довго не могли поховати – його тіло витягли з застиглого бетону тільки 1 вересня.

Загиблий – Сергій Бобровник. Йому було 49 років. Народився в День закоханих. Через любов і загинув. Так кажуть в селі.

«Він місцевий. З дуже хорошої сім'ї. Батько свого часу був відомим комбайнером – ним пишається все село», – каже в.о. старости Хотуничі (Камка входить до складу цього старостинського округу) Микола Бондар.

Після школи Сергій вступив до Білоцерківського сільськогосподарського інституту. Там і зустрів Руслану (вона на 2 роки молодша). Одружилися. Жити вирішили на батьківщині Сергія. Виховали двох синів. Молодшому зараз 23, старшому – 26. Нещодавно народився онук. Здавалося б, живіть і радійте, адже в все склалося: Сергій Григорович був головою приватного сільського господарства в Хотуничі, весь район знав його як доброго господарника; в селі Камка створив ще одне приватне сільгосппідприємство, назвав в честь дружини – «Руслана»; потім перейшов працювати в «Промінь» (в Великий Щимель Сновський району), дружина була там менеджером. Мали хороший будинок в селі, купили житло і в Чернігові.

Ходять чутки, що у Сергія була інша жінка. 26-го він начебто хотів до неї піти. Назовсім. Руслана не могла змиритися з цим. Спалахнув скандал. Деталі того, що сталося зараз з'ясовує слідство.

Поки відома тільки загальна картина: під час сварки Руслана вистрілила в чоловіка з обрізу мисливської рушниці. Обріз потім закопала у сараї. А тіло удвох з молодшим сином віднесли до оглядової автомобільної ями. Там вона його забетонувати. А син відігнав машину батька в ліс.

На наступний день жінка звернулася в Сновське відділення поліції із заявою про зникнення чоловіка. Пояснила: після сварки поїхав з дому на автомобілі і пропав.

Машину поліція знайшла через два дні. Вона була замкнена. Гроші, документи – все було на місці.

Кримінальне провадження відкрито за ст. 115 Кримінального кодексу України (вбивство). Підозрюваної світить від 7 до 15 років позбавлення волі.

Автор – Анна Єфименко, «Гарт», джерело – Gorod.cn.ua

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.09.2020