Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Через чверть століття: лікарка отримала службове житло від Ніжина

Через чверть століття: лікарка отримала службове житло від Ніжина

Лікар-кардіолог КНП «Ніжинська центральна міська лікарня ім. М.Галицького» Алла Коростиленко одержала двокімнатну службову квартиру від місцевої влади.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомила головна спеціалістка прес-центру Ніжинради Лілія Ломакіна.

За її словами, ордер та ключі від квартири вчора, 20 травня, під час засідання виконкому медику вручив міський голова Олександр Кодола.

Через чверть століття: лікарка отримала службове житло від Ніжина

Напередодні до Ніжинради надійшло клопотання від генерального директора КНП «Ніжинська ЦМЛ ім. М.Галицького» Олександра Костирка та голови профспілкового комітету лікарні Тетяни Кедрової. Коростиленко, йдеться у ньому, не має власного житла, працює в міськлікарні 25 років та обіцяє відпрацювати на займаній посаді упродовж ще 10.

«Двокімнатна квартира в будинку квартирного типу по вулиці Франка, житловою площею 33,5 квадратних метрів, була придбана коштом міського бюджету в квітні 2021 року за 369 тисяч гривень. Аллі Василівні її надали у рамках Міської програми забезпечення службовим житлом лікарів КНП «Ніжинська ЦМЛ ім. М. Галицького», – пояснила Ломакіна.

Нагадаємо, квартиру придбали на вторинному ринку: продавців знайшли через оголошення у ЗМІ. З трьох пропозицій чиновники обрали найбільш оптимальну.

Торік за вказаною програмою квартиру вартістю 400 тисяч гривень отримали двоє молодих працівників лікарні – травматолог та офтальмологиня. У квітні 2021 року Ніжинрада виділила додаткові 550 тисяч гривень на придбання житла для лікарів. Усього тоді на ці потреби мерія мала 1 мільйон.

Фото – Ніжинрада

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.05.2021