Через Армія+ тестуватимуть спрощені переведення військовослужбовців у межах одного корпусу

Міноборони разом із Генеральним штабом запускають тестування нового підходу до переведень військовослужбовців.
Про це повідомив Міністр оборони України Михайло Федоров.
Головне завдання — зробити цей процес зрозумілим для військового, зберігши бойову стійкість підрозділів.
За словами Михайла Федорова, на першому етапі програма працюватиме для переведень у межах 16-го та 19-го армійських корпусів ЗСУ. Військовослужбовець зможе подати рапорт через Армія+ для переведення між військовими частинами, які входять до складу або перебувають в оперативному підпорядкуванні відповідного корпусу.
Подати рапорт можуть військовослужбовці рядового та сержантського складу, які проходять службу у визначених корпусах, не обіймають офіцерських посад і не перебувають у СЗЧ.
Усі етапи проходять через Армія+:
- подання рапорту з електронним підписом;
- відстеження статусу розгляду;
- отримання рішення та розʼяснень у застосунку.
Щоб зберегти бойову стійкість підрозділів, новий підхід передбачає чіткі правила: переведення можливі лише в межах операційної зони одного корпусу з визначеними строками розгляду та щомісячними лімітами на кількість переведень.
Бета-тест триватиме до 24 вересня. Після пілотування та оцінки результатів плануємо масштабувати це рішення.
Очільник оборонного відомства зауважив, що для тих, кому потрібна консультація щодо умов переведення, працює служба підтримки в застосунку Армія+ та безоплатна гаряча лінія Міноборони — 1519.
Як повідомляла АрміяInform, Міністр оборони України Михайло Федоров заявив, що змінити систему мобілізації неможливо одним рішенням чи перейменуванням ТЦК.




























