Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

ChatGPT дозволили використовувати без реєстрації

Американська компанія OpenAI дозволила використовувати чат-бот на основі штучного інтелекту ChatGPT без реєстрації. Про це розробники повідомили на офіційному сайті.

ChatGPT можна використовувати без реєстрації

Нововведення вже працює в Україні. В OpenAI зауважили, що незалежно від наявності облікового запису в налаштуваннях можна обрати, чи надає користувач дозвіл на використання запитів для навчання ChatGPT.

Також компанія запровадила додаткові засоби захисту контенту, як-от блокування підказок і генерацій у ширшому діапазоні категорій.

Зараз дивляться

– Наша місія полягає в тому, щоб зробити такі інструменти, як ChatGPT, широкодоступними, щоб люди могли відчути переваги ШІ. Понад 100 млн людей у 185 країнах світу щотижня використовують ChatGPT, щоб дізнатися щось нове, знайти творче натхнення та отримати відповіді на свої запитання, – пояснили скасування обов’язкової реєстрації в OpenAI.

Водночас в Open AI наголосили, що створення облікового запису має багато переваг, зокрема можливість зберігати та переглядати історію чатів, ділитися ними та розблокувати додаткові функції, наприклад, голосові розмови та спеціальні інструкції.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-04-02 09:33:56