Україна і світ

Частина з $1 трлн заарештованих активів РФ піде на відбудову України –  Подоляк

Будівельні матеріали м.Ніжин

Постійно йде робота щодо посилення санкційного тиску на РФ, цей процес вже набирає обертів, на сьогодні у світі заарештовано російських активів на $1 трлн, заявив в ефірі телемарафону радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

– Росія поступово виходить з глобальних ринків. Тому для нас важливо, щоб санкційні пакети продовжували працювати. А країнам, якщо вони хочуть, щоб війна закінчилася на умовах України, доведеться пройти санкційний шлях до кінця. Тобто ввести і пряме, і непряме ембарго, і виключити російській баки з глобальної фінансової системи, і вводити ще багато індивідувальних санкцій, – наголосив він.

За його словами, необхідно також займатися арештами російських активів по всьому світу.

– На сьогодні, до речі, заарештовано вже на $1 трлн. Я думаю, що буде ще більше заарештовано. І все це дозволить РФ перестати бути впливови членом світового економічного простору, – вважає Подоляк.

На його думку, ці кошти частково підуть зокрема і на відновлення нашої інфраструктури, оскільки збитки завдаються не тільки містам, а й транспортній та експортній інфраструктурі.

– Це все фіксується і, безумовно, буде компенсоване зокрема і за рахунок заарештованих російських автивів – як прямо, так і не прямо. Прямо – це за результатами війни, а не прямо – це якраз йдеться про заарештовані активи російських олігархів на зовнішніх ринках. Все це працюватиме на інтереси України, тому що на сьогодні у світі існує лише одна думка – що юридично ініціатором війни є РФ, тому всі збитки мають компенсуватися країною-ініціатором конфлікту, – пояснив радник керівника Офісу президента.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-23 23:55:40

Магазин Автозапчастин м.Ніжин